تبلیغات
ورزشكاران پینگ پنگ شهرستان آباده - گزارش میزبانی مسابقات استانی

گزارش میزبانی مسابقات استانی

چهارشنبه 13 مرداد 1395 09:25 ق.ظ

نویسنده : سمیه مبلغی
سلام گرم بنده رو در این روزهای آتشین تابستان از خطه سر سبز و كمی تا نسبتی خنك شمال كشور پذیرا باشید
همونطور كه همه عزیزانم در جریان هستند میزبانی مسابقات انتخابی نونهالان استان با كمال افتخار در شهرستان آباده  برگزار شد. خیلی خیلی خرسندیم كه كلیه عزیزان شركت كننده و همراه از میزبانی هیئت تنیس روی میز شهرستان آباده راضی بودند. خداوند رو بخاطر این توفیق شاكریم. از همه هیئت های محترم سایر شهرستانها كه با پیامهاشون از ما تقدیر به عمل آوردن كمال تشكر را داشته و برای همه نونهالان ورزشكارمون آرزوی موفقیت روز افزون از بارگاه احدیت داریم و همچنین امیدواریم باز هم شاهد حضور ورزشكاران و ورزش دوستان عزیز در شهرمون باشیم.
در این دور از مسابقات 8 شهرستان استان فارس شرکت داشتند. شهرستانهای اقلید بوانات شیراز كازرون گراش فسا و فیروزآباد به ما افتخار دادند و برای این دوره مسابقات ورزشكاران خودشون رو راهی كردند كه در مجموع 47 بازیکن نونهال در این دوره رقابت حضور داشتند. در نهایت نفرات برتر شناخته شدند و لوح سپاس به آنان اهدا شد. ولی به رسم میزبانی و برای تشكر از حضور ورزشكاران دوست داشتنی نونهال از همه عزیزان تقدیر بعمل آمد.
امیدواریم همه شركت كنندگان در رقابت و البته همراهانشون روز خوبی رو در شهرستان ما سپری کرده باشند و با خاطرات شیرین و دلچسب و به یاد ماندنی به شهرهاشون برگشته باشند.



دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 13 مرداد 1395 10:50 ق.ظ